Media Markt jegyértékesítés – Mineshow Nyár

Media Markt jegyértékesítés

 

A Mineshow Nyár 2019 rendezvényre a következő Media Markt áruházakban lehet belépőjegyet vásárolni

 

Budapest


Online
jegyvásárlás


www.mediamarkt.hu


Budaörs
2040 Budaörs
Petőfi Sándor utca 64.

+36 (23) 507-900
mmbudaors@mediamarkt.hu


Arena Plaza
1087 Budapest,
Kerepesi út 9..

+36 (1) 299-7900
mmarena@mediamarkt.hu


ÁRKÁD Budapest
1106 Budapest,
Örs vezér tere 25.

+36 (1) 432-3900
mmarkad@mediamarkt.hu


Duna Plaza
1138 Budapest ,
Váci út 178.

+36 (1) 465-3900
mmduna@mediamarkt.hu


WestEnd City Center
1062 Budapest ,
Váci út 1-3.

+36 (1) 238-6900
mm-westend@mediamarkt.hu


Mammut
1024 Budapest,
Lövőház utca 2-4.

+36 (1) 3368-900
mmbuda@mediamarkt.hu


Pólus Center
1152 Budapest,
Szentmihályi út 131.

+36 (1) 414-2900
mm-polus@mediamarkt.hu


Megapark
1204 Budapest,
Mártírok útja 292.

+36 (1) 231 8900
mmmegapark@mediamarkt.hu


Kispest
1191 Budapest,
Üllői út 201-231.

+36 (1) 278-1900
mmkispest@mediamarkt.hu

Vidék


Békéscsaba
5600 Békéscsaba,
Andrássy út 37-43.

+36 (66) 620-900
mmbekescsaba@mediamarkt.hu


Győr
9027 Győr,
Budai út 1

+36 (96) 505-900
mmgyor@mediamarkt.hu


Kecskemét
6000 Kecskemét,
Dunaföldvári út 2.

+36 (76) 512-900
mmkecskemet@mediamarkt.hu


Miskolc
3533 Miskolc,
Király u. 1/A

+36 (46) 524-900
mmmiskolc@mediamarkt.hu


Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza,
László u. 12.

+36 (42) 590-900
mmnyiregyhaza@mediamarkt.hu


Pécs
7622 Pécs
Bajcsy-Zsilinszky u. 11.

+36 (72) 523-030
mmpecs@mediamarkt.hu


Szeged
6724 Szeged,
Londoni krt. 3.

+36 (62) 624-900
mmszeged@mediamarkt.hu


Szolnok
5000 Szolnok
Felső Szandai rét 1.

+36 (1) 231 8900
mmszolnok@mediamarkt.hu


Szombathely
9700 Szombathely
Varasd u. 1.

+36 (94) 520-900
mm-szombathely@mediamarkt.hu


Szombathely
9700 Szombathely
Varasd u. 1.

+36 (94) 520-900
mm-szombathely@mediamarkt.hu


Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár
Palotai út 6.

+36 (22) 514-900
mm-szekesfehervar@mediamarkt.hu


Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg,
Balatoni út 5-7.

+36 (92) 502-900
mm-zalaegerszeg@mediamarkt.hu


Veszprém
8200 Veszprém,
Külső-Kádártai út 3.

+36 (22) 536 980
mmveszprem@mediamarkt.hu